Sex nad morzem

Wakacje to czas, w którym zapominamy o problemach i trapiących nas zmartwieniach. O niesprawiedliwym szefie, złośliwej sąsiadce czy meczącej teściowej. Według statystyk i obliczeń specjalistów, latem rośnie ochota na seks i kochamy się częściej niż w innych porach roku.


Spowodowane jest to tym, że słońce poprawia naszą kondycję i pobudza produkcję hormonów testosteronu i estrogenu- hormonów odpowiedzialnych za popęd u mężczyzn i u kobiet. W lecie na nasze zmysły działa więcej pokus. To sprawia, że coraz więcej ludzi decyduje się na namiętny seks podczas wakacji.

Latem nadmorskie kurorty tętnią życiem, w restauracjach i klubach jest gwarno i bardzo gorąco. Skąpe ubrania pań, powodują szybsze krążenie u mężczyzn. Niewinna rozmowa czy zaproszenie do tańca w połączeniu z alkoholem często jest zaproszeniem do łóżka.

Wakacyjna przygoda często oznacza upojny romans w atmosferze plaży, kolorowych drinków i zachodów słońca. Wiele się zmieniło na przestrzeni lat w naszym kraju. Dzisiejsze panie są odważne i świadome swoich potrzeb. Często to one ?łapią? mężczyzn w swoje sidła.

Wielu singli (i nie tylko) wyjeżdżając nad morze, potajemnie liczy na jakaś erotyczną przygodę. Seks na plaży, wśród szumu fal, przy blasku księżyca jest marzeniem wielu osób. Gorące letnie noce są bardzo romantycznym tłem do miłosnych uniesień.

Tajemnicą poliszynela jest też to, że wiele osób przebywających w sanatoriach, decyduje się na taki pobyt z powodu doskwierającej samotności. Dlatego właśnie, takie ośrodki cieszą się dużą popularnością przez cały rok. Dla starszych ludzi jest to miejsce, gdzie mogą poznać nowych znajomych i mile spędzić czas wśród rówieśników.

Wakacyjna beztroska powoduje, że w otoczeniu szumiącego morza, roznegliżowanych turystów mamy ochotę na seksowne żarty, eksperymenty i zabawy. Nadmorskie kurorty są do tego świetnym miejscem. Podobnie uważają zagraniczni turyści, którzy także chętnie przyjeżdżają nad polskie plaże.

Wiele takich przygód kończy się wraz z końcem wakacji, jednak niektóre z nich trwają znacznie dłużej, przeszkody nie stanowią nawet dalekie odległości, jakie dzielą ich miejsca zamieszkania. Oczywiście jest też druga strona medalu. Chwila zapomnienia kosztuje nas czasem bardzo wiele. Niechciana ciąża, złamane serce i niskie poczucie własnej wartości to jedne z licznych konsekwencji chwili zapomnienia. Romanse na wczasach zdarzają się często, ale tylko niewiele z nich ma szansę na przeobrażenie się w trwały związek.

KJ

Możesz zostawić wiadomość, lub informacje zwrotną (trackback) do własnej strony.

Zostaw odpowiedź

Powered by WordPress